free portfolio website templates

HRD, SIA  tīmekļa vietne www.hrd.lv un sīkdatnes.
Apmeklējot šo vietni, nekādā veidā netiek vākti vai apkopoti fizisko personu dati pēc Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnes.
Šajā tīmekļa vietnē netiek izmantotas sīkdatnes, tīmekļa bākas vai analoģiskas izsekošanas tehnoloģijas, kā arī sīkdatnes statistikas apkopošanas nolūkos. Šajā vietnē nekādā gadījumā netiek izmantotas sīkdatnes, lai vāktu, apstrādātu, izplatītu vai reģistrētu personas datus.
Šī tīmekļa vietne var saturēt Trešo pušu sīkdatnes, piemēram, Facebook, Twitter, Youtube, Vimeo, Flickr, Storify, Weebly un citu trešo pušu rīki var saturēt sīkdatnes, lai būtu iespējams kopīgot saturu sociālajos tīklos vai realizēt analītiskās sīkdatnes. Sīkdatņu klātbūtne, skaits un statuss var būt atkarīgs no tā, kā caur apmeklētāja datoru/ierīci izmantotas attiecīgās platformas pirms šīs tīmekļa vietnes apmeklējuma vai tās laikā. Apmeklētājam jāpārliecinās par to, kāda ir attiecīgo vietņu politika attiecībā uz sociālās tīklošanas sīkdatnēm. Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org . Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kas ir viņa datorā/ierīcē, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā/ierīcē. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout . Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. HRD, SIA arī neuzņemas nekādu atbildību par datu nepareizu pārraidi dažādu interneta tīklu dēļ vai lietotāja pārlūkprogrammas nepiemērotības dēļ.

© hrd.lv - sīkdatnes

HRD, SIA tīmekļa vietne www.hrd.lv un sīkdatnesdrošības politika.